K čemu mi bude Certifikát "Prověřená Společnost" ?

Cílem Certifikátu jsou informace pro zákazníky o spolehlivosti dané firmy na webových stránkách. Právě to, že se firma může pochlubit vlastnictvím Certifikátu prověřené společnosti, je pro ostatní zákazníky bráno jako plus a firmy pro ně působí důvěryhodněji. Ke zintenzivnění prověřenosti firmy slouží i nálepky k viditelnější prezentaci dané firmy. Projekt si stanovil za cíl oslovit co nejširší veřejnost s informací, že daná společnost obdržela ocenění, které ji nadřazuje nad konkurencí. Imago! Polska sp. z.o.o. Sp. k. poskytuje velké finanční prostředky pro marketingovou podporu projektu. Nejdůležitější výhodou projektu je elektronická vizitka na stránkách www.proverenaspolecnost.com pomocí, které budujete image firmy

Co obsahuje obálka?

V případě, že firma projeví zájem o účast v našem projektu, získá papírovou verzi certifikátu a ta jí bude doručena kurýrní službou v obálce, která obsahuje:

  • Samolepky s logem Prověřené společnosti. Ty mohou být nalepeny tam, kde je potřeba, aby je zákazník viděl, a měl možnost viditelnější informovanosti o Vašem prověření. Samolepky jsou voděodolné a vysoké kvality.
  • Přihlašovací údaje na stránku projektu - www.proverenaspolecnost.com , kde si můžete upravovat údaje o své firmě a přidávat informace o otevírací době, aktuálních akcích, umístění na mapě, odkaz na své webové stránky, nebo vytvořit fotogalerii.
  • Certifikát získává firma vytištěný na vysoce kvalitním papíře pro možnost vystavení, či prezentace a je pro danou firmu důkazem toho, že se jedná o prověřenou společnost. Na tomto certifikátu Vaši zákazníci uvidí jak plný název společnosti, tak informaci, za co byl certifikát udělen.

Co je e-vizitka a k čemu slouží?

Naše firma každé prověřené společnosti poskytuje prezentaci v podobě e-vizitek v různých internetových vyhledávačích. V současnosti hraje internet v lidském životě hlavní roli a v rámci několika různých průzkumů je zřejmé, že více než 90% spotřebitelů klade důraz na image firmy na internetu. Každý z nás při zvažování spolupráce s danou firmu na ni dohledává informace. Obvykle zadáním názvu firmy a města ve vyhledávači - především Seznam.cz a Google.cz. Certifikát Prověřených společností vytváří pozitivní obraz dané firmy na internetu. Imago! Polska sp. z.o.o. Sp. k. s.r.o. podporuje e-vizitky všech účastníků včetně spojení Prověřené společnosti, tím pádem pokud zákazník zkouší vyhledat firmu pod názvem, či městem, je ve vyhledávání uvedena informace, že je tato firma držitelem certifikátu. Náš certifikát není jako klasická reklama, ale jde nám o to, aby si firma tvořila svou vlastní pozitivní image.

E-vizitka je zápis do katalogu firem vlastnících certifikát "Prověřená Společnost". Díky ní každý zákazník, který navštíví stránky www.proverenaspolecnost.com zjistí, zda organizace, se kterou má v úmyslu navázat spolupráci je firma, které se dá důvěřovat. Díky aktivované e-vizitce rozvíjí společnost svou pozitivní image v síti - zadáním názvu společnosti do vyhledávače Google jsou uživatelé internetu informováni o tom, že vlastní Certifikát "Prověřená Společnost". Kromě toho má e-vizitka za cíl ochránit projekt proti nekalým praktikám ze strany společností, které nemohou získat certifikát v důsledku negativního výsledku testu a chtěly by tento certifikát vytisknout. Tyto společnosti se nenacházejí na stránkách projektu a díky tomu si můžete snadno zkontrolovat důvěryhodnost organizace, která certifikát obdržela.

Naší snahou je vytvořit skupinu spolehlivých a poctivých firem

Společnost 4. Imago! Polska sp. z.o.o. Sp. k. z Rybnik si klade za cíl vytvořit skupinu poctivých a spolehlivých podnikatelů, se kterými mohou spolupracovat bez obav jak zákazníci tak i další obchodní partneři. Proto vytvořila pro každého podnikatele dostupný produkt, kterým je Certifikát "Prověřená Společnost". Pro naši společnost je nejvyšší hodnotou vždy Klient.